Дэпутацкі корпус

 

ДЭПУТАТЫ ПАЛАТЫ ПРАДСТАЎНІКОЎ НАЦЫЯНАЛЬНАГА СХОДУ РЭСПУБЛІКІ БЕЛАРУСЬ

СЕМАГА СКЛІКАННЯ

17 лістапада 2019 года адбыліся выбары дэпутатаў беларускага парламента. Інтарэсы жыхароў Чыгуначнага раёна Гомеля ў гэтым органе прадстаўляюць два дэпутата:



УТКІН ВІТАЛІЙ ЮР´ЕВІЧ - дэпутат Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь семага склікання па Гомельскай-Юбілейнай выбарчай акрузе № 31.

 

Член Пастаяннай камісіі па заканадаўстве

 

 

МЯЖЫ АКРУГІ

Частка Чыгуначнага раёна г. Гомеля ў межах: ад Мохава пераезду ў паўночным кірунку па чыгуначных шляхах Гомель - Жлобін, далей па вуліцы Савецкай (не уключаючы па няцотным баку дамы №№ 99-141а і па цотным баку дамы №№ 168-250, а таксама не ўключаючы дома па вуліцах Шылава, Чангарскай дывізіі, тралейбусных), затым па чыгуначных шляхах Гомель - Жлобін да гарадской рысы, па гарадской мяжы ў паўночна-ўсходнім напрамку да мяжы Цэнтральнага раёна г. Гомеля, далей па мяжы з Цэнтральным раёнам г. Гомеля да Мохава пераезду.

Прыём дэпутатам грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:

   

Месца правядзення прыёму: будынак адміністрацыі Чыгуначнага раёна г. Гомеля (пр. Перамогі, 19, каб. 107).

  

 ПАМОЧНІКІ ДЭПУТАТА

- Весялова Наталля Міраславаўна

- Кавалёў Сяргей Аркадзьевіч

 

Прыём памочнікамі дэпутата ў  2019 года:

 з 17.00 да 19.00 гадзіну.

Месца правядзення прыёму: будынак адміністрацыі Чыгуначнага раёна г. Гомеля (пр. Перамогі, 19, каб. 107).

 

Кантактны тэлефон у выбарчай акрузе 8 (0232) 33 99 39

 

 


ДАНЧАНКА АЛЯКСАНДР МІХАЙЛАВІЧ - дэпутат Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь семага склікання па Гомельскай-Сельмашаўская выбарчай акрузе № 32.

 

Член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы




           МЯЖЫ АКРУГІ:

Частка Чыгуначнага раёна г. Гомеля ў межах: частка Чыгуначнага раёна г. Гомеля ў межах: ад Палескага пуцеправода ў паўночным кірунку па чыгуначных шляхах Гомель - Жлобін, далей па вуліцы Савецкай (уключаючы па няцотным баку дамы №№ 99-141а і па цотным баку дамы №№ 168-250, а таксама уключаючы дамы па вуліцах Шылава, Чангарскай дывізіі, тралейбусных) да чыгуначнага пуцеправода па вуліцы Яфрэмава, затым па чыгуначных шляхах Гомель - Гомель-Паўночны да пуцеправода па праспекце Касманаўтаў, па гарадской мяжы да гр аницы Савецкага раёна г. Гомеля і далей па мяжы з Савецкім раёнам г. Гомеля да Палескага пуцеправода.

 

Прыём дэпутатам грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб: 

3 студзеня 2020 года з 14.00 да 17.00.

Месца правядзення прыёму: Пр-т Касманаўтаў, 22, 1-й паверх, пакой дэпутата 

 

 

ПАМОЧНІКІ ДЭПУТАТА

- Чарнышэй Алена Станіславаўна

- Якавец Алена Сяргееўна

Прыём памочнікамі дэпутата: кожны панядзелак з 17.00 да 19.00 гадзін ў ДК "Гомсельмаш"
(Пр-т Касманаўтаў, 22, 1-й паверх, пакой дэпутата)

Кантактны тэлефон у выбарчай акрузе:

8 (0232) 63-05-53 (Падчас правядзення прыёму),

8 (0232) 63-03-95 (Для даведак і запісу на прыём). 

 

 

ДЭПУТАТЫ ГОМЕЛЬСКАГА АБЛАСНОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ 28 СКЛІКАННЯ

ЯЖОВА АНТАНІНА ІЗОТАЎНА

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Алімпійскай выбарчай акрузе №1.

Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:

1-ая серада месяца з 17.30 да 19.30 у кабінеце дырэктара ДУА "Сярэдняя школа №29 г. Гомеля" (вул. Агарэнка, 29).

Кантактны тэлефон: 8(0232)682747 8(0232)682790

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.




КАЗАЧОК АЛЯКСАНДР ВАСІЛЬЕВІЧ

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Крупскай выбарчай акрузе №2.

Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:

кожны панядзелак месяца: з 14.00 да 18.00, кабінет дырэктара РУП "Гомельскі цэнтр стандартызацыі, метралогіі і сертыфікацыі" (вул. Лепяшынскага, 1).

Кантактны тэлефон: 8(0232)263301

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

КУЛАЖАНКА ЮРЫЙ ІВАНАВІЧ

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Чырвонаармейскай выбарчай акрузе №4

 

Кожная пятніца месяца: з 15.00 да 17.00, УА "Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту", кабінет 245 (вул. Кірава, 34).

Кантактны тэлефон: 8(0232)953941 8(0232)319366

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 


ДАЎГАЛЯВЕЦ АНАТОЛЬ УЛАДЗІМІРАВІЧ

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Рошчынскай выбарчай акрузе №4

Прыём грамадзян па асобнаму графіку.

 

 





 

ЯДРЭНЦАЎ АЛЕГ ІВАНАВІЧ

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Чапаеўскай выбарчай акрузе №6 

Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:

3-ці аўторак месяца :. з 17.00 да 19.00, пакой дэпутата ДК ААТ "Гомсельмаш" (пр. Касманаўтаў, 22).

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

Кантактны тэлефон: 8(0232)633677


 


 КАВАЛЕВІЧ МІКАЛАЙ МІКАЛАЕВІЧ

Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Карастояновскай выбарчай акрузе №7

Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:

1-шы панядзелак месяца: з 16.00 да 19:00, Гомельскі гарадскі выканаўчы камітэт, кабінет 203 (вул. Савецкая, 16).

1-шы аўторак месяца: з 17.00 да 19:00, пакой дэпутата ДК ААТ "Гомсельмаш" (пр. Касманаўтаў, 22).

1-я серада месяца: з 17.00 да 19:00, кабінет дырэктара ДУА "Сярэдняя школа №55 г. Гомеля" (вул. Сухога, 22).

Кантактны тэлефон: 8(0232)757061

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

 

ДЭПУТАТЫ ГОМЕЛЬСКАГА ГАРАДСКОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ 28-ГА СКЛІКАННЯ

 

 

  

 кантактны тэлефон
68-32-26

  ЧЭШЫК ІГАР АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Свірыдаўскай выбарчай акрузе №1

 
МЯЖЫ АКРУГІ:
 
вуліцы: Алімпійская (дома № 6 (карпусы № 1, 2), 8, 8 (корпус № 1), 10 (карпусы № 1, 2), 12, 16, 20, 22, 24, 26), Петруся Броўкі (дома 5, 7, 13), Свірыдава (дома № 1, 1 (корпус № 2), 1г, 3, 5, 7, 7 (корпус № 2), 9, 11, 17, 19, 22, 25, 27, 29 , 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Огоренко (дома № 5,12, 14, 16, 17, 19, 21, 21 (корпус № 2), 25, 27).

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада месяца: з 17.00 да 18.30
ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул. Пятруся Броўкі, 31, 1-й паверх, кабінет 1-2

 

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

 

кантактны тэлефон
33-93-74

 

АКУЛЕНКА ВІКТАР ЛЕАНІДАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Юнацкай выбарчай акрузе №2

 
МЯЖЫ АКРУГІ:
 
вуліцы: Агарэнка (дома № 7, 7 (корпус № 2), 13, 15, 29, Свірыдава (дома № 16,16а), Петруся Броўкі (д. 15 (інтэрнат), 17, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 49), Каменшчыкава, хутаранску, Віцебская 1-я, Віцебская 2-я, Валачаеўская, Нагорная, Ніжняя, Крупскай, Ягаўкіна, Прамая, Навасялковая 1-я, Навасялковая 2-я, Навасялковая 3я, Навасялковая 4-я, Навасялковая 5-я, Навасялковая 6-я, Навасялковая 7-я, Навасялковая 8-я, Навасялковая 9-я, Навасялковая 10-я, Праязджаючы, Светлая 1-я, Светлая 2-я, 40 год БССР, Юнацкая, Ураджайная 1-я, Ураджайная 2-я, Грамадзянская 1-я, Грамадзянская 2-я, Верхняя, Мічурына, Рыднага, Пасёлак Будзёнаўскі;

завулкі: Круты, Ягаўкіна  1-й, Ягаўкіна  2-й, Лепяшынскага, Іпадромны, Крупскай 1-й, Крупскай 2-й, Ураджайны 1-й, Ураджайны 2-й;

праезды: Ураджайны 1-й, Ураджайны 2-й.

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-й аўторак кожнага месяца: з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул. Пятруся Броўкі, 31, 1-й паверх, кабінет 1-2


* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

 

кантактны тэлефон
70-37-81

 

 

КУЛАГА ВІКТАР АНДРЭЕВІЧ

 

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання
па Юбілейнай выбарчай акрузе №3

 
МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Фядзюнінскага, Лепяшынскага, Савецкая (дамы № 99, 99а, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 141а, 163, 163а, 165 (інтэрнат), 165а, 167, 167а, 169, 169 (карпусы № 1, 2, 3), 171 (інтэрнат), 198, 210, 210а, 218, 220, 226, 230, 230а , 230б, 230В, 232, 234, 236, 236а, 236б, 238, 238а, 238б, 238в, 238г, 240 (інтэрнат), 240а, 242 (інтэрнат), 244 (інтэрнат), 250), Аграрная, Арсентьевская, Бірузовая , Бярозавая, Лістападная, Баравая, Верасовы, Гваздзіковым, Доўск, Загароўская, Лебядзеўская, Малінавы, Механічная, Міра, Маладосці, Надзеі, Аранжарэйная, Пяцідворская, Тэхналагічная, Фізкультурная, Халецкі Лог , Электроная, Вінаградная, 201 і 203 кіламетр, Тралейбусная, Чангарскай Дывізіі, Шылава, Станцыя Светач;
завулкі: Інжынерны, Міра 1-й, Міра 2-й, Міра 3-й, Вінаградны 1-й, Вінаградны 2-й, Вінаградны 3-й, Вінаградны 4-й, Вінаградны 5-й, Вінаградны 6-й, Вінаградны 7-й;
ўстанова «Гомельская абласная інфекцыйная клінічная бальніца» (вуліца Федзюнінскага, 18).

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада месяца:
з 8.00. да 13.00
3-я серада месяца: з 14.00. да 20.00
КУП «Гомельская гарадская ЖКГ», вул. Савецкая, 12
 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  


кантактны тэлефон
97-28-19

 

ГУЛЕВІЧ АЛЕГ МІХАЙЛАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Касцюкоўскай выбарчай акрузе №4

МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Кастрычніцкая, Басенкова, Першамайская, Лебядоўскага, Лявонава, Валерыя Абеля, Смалісты, Ульяны Громавай, Незалежнасці, Бяляева, Бярозаўскага, Ушакова, Яблыневы, Нахімава, Гасцявая, Янтарная, Жлобінская, апалчэнцаў, Малініна, Чангарскай, Раўнінная, Арэхавая, Архітэктурная, Макаранка, Высокая Горка, Завадская, Грушавая, Кветкавая, Светочная, Партызанская, Шкляная, Паўднёвая, Паўночная, Міхаіла Ламаносава, 50 гадоў шклозавода, Рамантыкаў, Хрустальная, Навасёлаў, Брагінская, Някрасава, Іванаўская, Радужная, Фадеевка, Ерёминская, Васільевай, За азёрная, Заходняя 1-я, Заходняя 2-я, Дурягина;

завулкі: Паўднёвы, Чапаева 1-й, Чапаева 2-й, Васільевай, Светлагорскі, Садовы, Бельчанский;
ўстанова «Гомельская гарадская бальніца № 4» (м-н Касцюкоўка, вуліца Бяляева, 2)

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-ці чацвер месяца: з 17.30 да 19.30
Аддзел па працы з насельніцтвам мікрараёна «Касцюкоўка» адміністрацыі Чыгуначнага раёна горада Гомеля, ул.М.Ламаносава, 14Б, зала для пасяджэнняў

 

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

 

кантактны тэлефон
35-85 00

 

 ШЧЭДАЎ АЛЯКСАНДР РЫГОРАВІЧ

 
дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Малайчуко
ўскай выбарчай акрузе № 5

 
МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Савецкая (дамы № 125а, 125б, 125В, 125г (інтэрнат), 133б, 168, 168а, 170 (інтэрнат), 182, 196), Малайчука (дома № 8 (інтэрнат), 15, 16а (інтэрнат), 17 , 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Юбілейная (дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 42), 50 год БССР (дома № 21, 23, 31, 33), Кожара (дома № 6, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36), Цімафеенка (дома № 10, 12, 18, 20, 22, 26), Падгорная (дома ад № 79 і да канца вуліцы).

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

 

2-я серада кожнага месяца: з 17.00 да 19.00
філіял «Цэнтр інклюзіунай культуры», вул. Юбілейная, 48, кабінет дырэктара


 * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

 

кантактны тэлефон
34-12-39

 

ГОЛУБЕЎ АЛЯКСАНДР МIХАЙЛАВIЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Палескай выбарчай акрузе № 6

 
МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Савецкая (дамы № 97, 97 (карпусы № 2, 3, 4, 5), 97а), Малайчука (дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11), Цімафеенка (дома № 2, 4, 6 , 14), 50 год БССР (дома № 3, 5, 13, 15), Кожара (дома № 2, 4, 8, 14, 18), Старачарнігаўская, Новачарнігоўская, Кірава (дома № 46, 66, 68, 70, 74, 76, 86, 90, 94, 122а (інтэрнат), 126, 128, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 і дамы індывідуальнай забудовы ), Уткіна, Дынды (дом № 11), Цялегіна (дома № 15, 17, з 19 па 24), Шаўчэнка (дома № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45), Новаполеская (дома № 18, 19, 22, 22а, 24, 35А, з 36 па 41, 42а, 53, 55, 56, 58), Палеская (дома № 5, 7, 10, 11, 15, 19, 19а, 21, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 38, 38а, 39а, 41, 42, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 50 , 50а, 52, 54, 56, 57а, 62), Дакутовіч (дома № 18, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 30А, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, з 36 па 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 49б, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 56), Чырвоная;

завулак Сартавальны;
тупік Новачарніга
ўскі.

 

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-ой аўторак кожнага месяца: з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Гомеля», вул. 50 год БССР, 4, кабінет дырэктара
  
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

 

кантактны тэлефон
95-20-55

 

САМАДУМ ЮРЫЙ ГЕНАДЗЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Курчатовскай выбарчай акрузе №7

МЯЖЫ АКРУГІ:

плошча Перамогі (дома № 1, 2);
праспекты: Леніна (дома № 34, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 63), Перамогі (дома № 11- 27а);
вуліцы: Веткаўская (дома № 1, 2, 6, 8, 10, 19), Рагачоўская (дома № 11 (інтэрнат), 13 (інтэрнат), 15-20, 22, 33а, 33б, 33У, 33г, 33д, 40 , 42), Кірава (дома № 38, 40 (інтэрнат), 44), Палеская (дом № 14), Артылерыйская (дома № 9, 11), Сазонава, Чарняхоўскага, Чыгуначная, Чырвонаармейская (дома № 1, 2а, 3, 4 (інтэрнат), 4а (інтэрнат), 4Б, 5, 6, 6а, 9, 11 (інтэрнат), 11а, 25), Карповіча (дома № 3, 5, 7, 11), Камсамольская (дом № 15), Курчатава (дома № 5, 5а, 7а, 9), Шаўчэнка (дома № 11, 17), Прывакзальная (дома № 2, 2а, 3а, 5, 6, 7), Кісялёва (дома №4 (інтэрнат), 8, 10), Гагарына (дома № 77, 81, 83, 83а, 85);
тупік Чыгуначны.

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

4-я серада месяца: з 17.30 да 19.00
ЖЭУ - 10 КЖРЭУП «Чыгуначнае», пр. Леніна, 49, прыёмная дырэктара
 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

  

кантактны тэлефон
26-30-77

 

ШУТАЎ ВІКТАР ФІЛІПАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Іншагародняй выбарчай акрузе №8

 
МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Іншагародняя 1-я, Іншагародняя 2-я, Іншагародняя 3я, Іншагародняя 4-я, Іншагародняя 5-я, Іншагародняя 6-я, Іншагародняя 7-я, Іншагародняя 8-я (дома № 2, 2 (карпусы № 2, 3, 5, 7, 7а, 10, 11, 12, 13, 15-21), 2а, 4, 6, 7а, 7б), Машынабудаўнічая, Заходні блокпост, Чарнышэўскага, Янкі Купалы, Дабралюбава, Лакаматыўная, Камбайнавы, сувязі, Прыбарская, Брацкая, Гомсельмашаўская 1-я, Малая, Паўкруглая, Сілавая, Ціхая, Сярэдняя, Інтэнданцкая, Царыкава (дома № 35 - 59, 61, 63, 80, 82), Азёрная (дом № 120), Лінейная 1- я, Лінейная 2-я, 50 гадоў Завода «Гомсельмаш» (дома № 20, 22, 26, 28, 30), Ліцейны, Канчатковая, Ірок, Ягодная, Дружбы, Радыяльная, Аршанская, Прамысловая, Дэпоўскага, Ясная, Баравая, Стральца, Прасёлкавая, Вясновая, Піваварава;

завулкі: Якуба Коласа (дом № 63), Канчатковы;
тупік Інтенданцкі (дома № 1, 2, 3).

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-ці панядзелак месяца: з 16.30 да 18.30,
ДК «ААТ« Гомсельмаш », пр.Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

 

кантактны тэлефон
63-22-88
63-11-88

 КАЗЛОЎ ГЕНАДЗЬ ВАСIЛЬЕВIЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Рабочай выбарчай акрузе №9

 
МЯЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34);
вуліцы: Дворнікава (дома № 3, 4, 6, 8, 10, 11-20, 22, 24, 26, 28), Якуба Коласа (дома № 2 (інтэрнат), 3, 4, 5, 7, 11, 15 , 17, 19, 23, 25 і дамы індывідуяльнай забудовы), Царыкава (дома № 9, 40, 42, 44, 46, 48, 50 і дамы індывідуальнай забудовы), Працоўная (дома № 2, 4, 6, 12, 14 , 18, 20, 22), Гарбатава (дом № 17);
завулак Якуба Коласа (дома № 34, 40, 57, 59, 65 і дамы індывідуальнай забудовы (выключаючы дом № 63)

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-я пятніца кожнага месяца: з 17.00 да 19.00
ўстанова адукацыі "Гомельскі дзяржаўны аўтамеханічны каледж», пр. Касманаўтаў, 19, прыёмная дырэктара

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

 

кантактны тэлефон
63-20-40

 

НОВІКАЎ АЛЯКСАНДР АЛЯКСАНДРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Сельмашаўскай выбарчай акрузе №10

МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Багданава (дома № 1,1 (корпус № 2), 2 (інтэрнат), 3, 5, 7, 10б, 12, 12а, 14-19), Гарбатава (дома № 19, 21, 23, 25, 27 , 29, 33, 35), Дворнікава (дома № 30, 32, 32 (корпус № 2), 34), Фадзеева (дома № 3 (карпусы №1, 2), 7, 9, 11, 13, 15, 17 , 19, 21), Азёрная (дома № 40-52), Гомсельмашаўская 2-я, Чапаева (дома № 4, 6, 8, 12, 16, 18);
ўстанова «Гомельская гарадская клінічная бальніца № 1» (вуліца Дворнікава, 80).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-ы аўторак месяца: з 17.30 да 19.00
ДК «ААТ« Гомсельмаш », пр.Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата.
 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

 

кантактны тэлефон
99-93-03

 

ФЯСЕНКА УЛАДЗІСЛАЎ АЛЯКСЕЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Машынабудаўнічай выбарчай акрузе №11

МЯЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 56, 58, 60, 64, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 90);
вуліцы: 50 гадоў Завода «Гомсельмаш» (дома № 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 33 і дамы індывідуальнай забудовы), Царыкава (дома № 3, 5, 7, 20 (карпусы № 1, 2, 3), 22), Смольная, Шляховая, Ульянаўская, Прафсаюзная, Трактарная, Шасэйная, Салаўіная, Прыазёрная, Камунальная, Азёрная, Лінейная 3-я, Лінейная 4-я, Лінейная 5-я, Рошчынская, Чапаева (дома № 2, 2 (карпусы № 1- 6), Ударная;
завулкі: Рошчынскі 2-й, Лінейны, Камунальны 1-й, Камунальны 2-й, Камунальны 3-ці;
тупік Ціценскі.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-й панядзелак месяца: з 16.00 да 18.00
ДК «ААТ« Гомсельмаш », пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

  

кантактны тэлефон
59-29-81

 

ГЕНЕРАЛАВА ІРЫНА АНАТОЛЬЕЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Чапаеўскай выбарчай акрузе №12

МЯЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 63, 65, 67, 69, 94, 96, 98, 100, 102);
вуліцы: Яфрэмава М.Р. (Дома № 1, 1б, 2, 2 (карпусы № 1, 2, 3), 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 (карпусы № 1, 2, 3), Бельчанкі, Дальняя, Прыгарадная, Тэкстыльная , Танкавая, арт. «Гомель-Паўночны», Паўночны Блок-Пост, Іванава, Кунцэвіча, Магілёўская, Ніжнебрыле
ўская, Максіма Багдановіча (цотны бок, дома № 4-20); завулак Кунцэвіча.

 

 

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

 

4-й панядзелак месяца: з 17.30 да 19.00,
ДК «ААТ« Гомсельмаш », пр.Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

 

кантактны тэлефон
75-70-61

 

КАВАЛЕВІЧ МІКАЛАЙ МІКАЛАЕВІЧ

старшыня Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў,
дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Осіпаўскай выбарчай акрузе №13

  
МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Маневіча (цотны бок, дома № 20-30), Народнага Апалчэння (дома № 2, 3, 4 (карпусы № 1, 2, 3, 4), 5, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 18), Максіма Багдановіча (дом № 22), Осіпава (дома № 1, 3, 4, 5, 7 (інтэрнат), 8, 9, 11, 12, 15), Карастаянавай (дома № 2, 4, 6, 8 , 10, 12, 14), Саўгасная, Гастэлы, Брылеўская


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-й панядзелак месяца: з 16.00 да 19.00,
Гомельскі гарадскі выканаўчы камітэт, вул. Савецкая, 16, кабінет 203

 
1-ы аўторак месяца: з 17.00 да 19.00,
ДК «ААТ« Гомсельмаш », пр.Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата

 
1-я серада месяца: з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №55 г. Гомеля», вул.Сухога, 22 кабінет дырэктара
  
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

  

 

кантактны тэлефон
80445399507
e-mail:
alex_konopatski@mail.ru

 КАНАПАЦКІ АЛЯКСАНДР МІКАЛАЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па
Яфрэма
ўскай выбарчай акрузе № 14

МЯЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Маневіча (цотны бок, дома № 2-18), Героеў- падпольшчыкаў (дома № 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23), Сухога (дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7 , 8, 9, 11, 15, 18, 20), Яфрэмава М.Р. (Дома № 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 80).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-і чацвер месяца: з 17.00 да 19.00
ДК ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутатаў.
 
3-я серада няцотнай месяцы: з 18.00 да 19.00,
ЖЭУ-9 КЖРЭУП «Сельмашаўскае», вул. Г.Падпольшчыкаў, 15 а, кабінет начальніка

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

Белорусский